5. YÖNLENDİRME KOMİTESİ TOPLANTISI

Women-Up 5. Yönlendirme Komitesi Toplantısı 31 Ocak 2024 günü Ankara’da gerçekleştirildi.

SGK Sigorta Primleri Genel Müdürü Savaş ALIÇ, ÇSGB Dış İlişkiler ve Avrupa Birliği Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcısı Ersoy GÜNAY, AB Türkiye Delegasyonu Program Yöneticisi Ahmet KARAN, Kayıt Dışı İstihdamla Mücadele Daire Başkanlığı Daire Başkanı Ali AYDOĞDU ile çeşitli kurum ve kuruluşlardan temsilcilerin katılımıyla program başladı.

Programın açılış konuşmasını yapan SGK Sigorta Primleri Genel Müdürü Savaş ALIÇ; toplantının amacını; proje paydaşlarının öneri, düşünce ve görüşleri ile projeye farklı bakış açıları kazandırmak olarak ifade ederek, toplantılardan elde edilen çıktılarla projeye yön verildiğini anlattı. AB Türkiye Delegasyonu Program Yöneticisi Ahmet KARAN konuşmasında projenin sonuna yaklaşırken yapılan mali destek süre uzatımından memnuniyetini ifade ederek projenin hız kesmeden faaliyetlerine devam ettiğini vurguladı. ÇSGB Dış İlişkiler ve Avrupa Birliği Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcısı Ersoy GÜNAY konuşmasında “Ülkemizle AB arasında mali iş birliği kapsamında gerçekleştirilen ve kısaca IPA olarak adlandırılan programlarla 2007 yılından bu yana toplamda 830 milyon Avro’luk 1.162 proje sözleşmesini hayata geçirerek 1.100.000’i aşkın insanımızın hayatında fark yaratmanın gururunu yaşıyoruz” dedi.

Proje Takım Lideri Dilşad TAŞKIN KUVELOĞLU’nun proje sunumuyla devam eden program, katılımcı kurum ve kuruluş temsilcilerinin katkıları ve soru-cevap bölümünün ardından tamamlandı.

11
11
11

Bu web sitesi Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti’nin mali desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir.
İçerik tamamıyla T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu’nun sorumluluğu altındadır ve
Avrupa Birliği veya Türkiye Cumhuriyeti’nin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.

Copyright © 2022. Tüm Hakları Saklıdır.