MEDYA ATÖLYESİ

Women-Up Medya Atölyesi Organizasyonu Ankara’da Gerçekleştirildi.

Kayıtlı Kadın İstihdamının Desteklenmesi Projesi kapsamında Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi öğrenci ve akademisyenleri ile 26-27 Mayıs 2023 tarihlerinde Ankara’da bir Medya Atölyesi organizasyonu gerçekleştirildi.

AHBV Üniversitesi’nde eğitim gören 50 iletişim fakültesi öğrencisiyle gerçekleştirilen programın ilk günü; Proje Takım Lideri Dilşad TAŞKIN KUVELOĞLU’nun proje tanıtım sunumu, Doç. Dr. Banu METİN’in “Türkiye’de Kadın İstihdamının Mevcut Durumu ve Önündeki Engeller” konulu sunumu ve Doç. Dr. Bahar KAYIHAN’ın “Kadın İstihdamı ve Dijitalleşme” konulu sunumlarıyla başladı. Programın devamında; katılımcı öğrencilerle kadın istihdamının önündeki engellere karşı farkındalık yaratmak amacıyla yuvarlak masa çalışmaları yapıldı.

Öğrenciler, proje idari personelleri ve proje asistanlarından oluşturulan takımlar, yaptıkları çalışmalarla reklam kampanyası, slogan ve sosyal medya alanlarında içerik oluşturdular. İkinci günün sonunda ise yapılan bu çalışmalar akademisyenler ve proje yönetiminde yer alan sosyal güvenlik uzmanları tarafından değerlendirilerek başarılı çalışmalar ödüllendirildi.

KADINSA İŞVEREN
DESTEK BİZDEN

11
11
11

Bu web sitesi Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti’nin mali desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir.
İçerik tamamıyla T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu’nun sorumluluğu altındadır ve
Avrupa Birliği veya Türkiye Cumhuriyeti’nin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.

Copyright © 2022. Tüm Hakları Saklıdır.