WOMEN-UP PROJESİ ANKARA VE İSTANBUL TANITIM VE BİLGİLENDİRME ZİYARETLERi

Kayıtlı Kadın İstihdamının Desteklenmesi Projesi tanıtım faaliyetleri kapsamında projenin temel hedef kitlesi olan kadın girişimcilere doğrudan duyurulması amacıyla Haziran ve Temmuz ayı içerisinde çeşitli ziyaretler gerçekleştirildi.

Bilgilendirme ve tanıtım faaliyetleri kapsamında Sosyal Güvenlik Kurumu Kayıt Dışı İstihdamla Mücadele Daire Başkanı Sn. Bahattin TOPUKSAK tarafından İŞKUR Ankara İl Müdürü Sn. Arif AY makamında ziyaret edildi ve proje hakkında bilgilendirmeler yapıldı.

30.06.2022 tarihinde ise İstanbul Ticaret Odası’na bilgilendirme ziyareti gerçekleştirildi; bu kapsamda İstanbul Ticaret Odası Müşaviri Sn. Tuğrul AKAY makamında ziyaret edildi. Ayrıca İstanbul Ticaret Odası Proje ve İş Geliştirme Müdürü Sn. Alper AKYÜZ ile proje hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

Aynı gün içerisinde İŞKUR İstanbul İl Müdürlüğü’ne ve İstanbul Esnaf ve Sanatkârlar Odası’na da ziyaretler gerçekleştirildi. Proje hakkında bilgilendirmelerin yapılması amacıyla İŞKUR İstanbul İl Müdürü Sn. Kadir AKYÜZ ve İstanbul Esnaf ve Sanatkârlar Odası Genel Sekreteri Sn. Ömer DEMİR makamlarında ziyaret edildi. İstanbul Esnaf ve Sanatkârlar Odası ziyaretinde Proje Koordinatörü Sn. Semra YILDIZ ile proje hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

 

 

11
11
11

Bu web sitesi Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti’nin mali desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir.
İçerik tamamıyla T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu’nun sorumluluğu altındadır ve
Avrupa Birliği veya Türkiye Cumhuriyeti’nin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.

Copyright © 2022. Tüm Hakları Saklıdır.