WOMEN-UP AKADEMİK DANIŞMA KURULU-2

İKİNCİ AKADEMİK DANIŞMA KURULU (ADK) TOPLANTISI AYDIN’DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

28-30 Ekim 2022 tarihlerinde Akademik Danışma Kurulu Üyeleri, ilgili kurum, kuruluş ve STK’lar ile Sosyal Güvenlik Kurumu temsilcilerinin katıldığı toplantı Aydın ilinde gerçekleşti.

Genel Müdür Yardımcısı Vekili Bahattin TOPUKSAK’ın açış konuşmasıyla başlayan toplantının birinci günü; Doç. Dr. Banu METİN’in “Girişimcilik Ekosistemi” konulu sunumu, Dr. Öğretim Üyesi Işıl KURNAZ BALTACI’nın “Nicel Araştırma Pilot Anket Uygulama Sonuçları” konulu sunumu ve genel değerlendirmelerle başladı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan 29 Ekim günü; Kobi Uzmanı Habib Furkan DOĞAN’ın sunumu, Proje Takım Lideri Dilşad TAŞKIN KUVELOĞLU’nun “Proje İlerleme” sunumu ve EDUCARE ve INSTCARE adına Sosyal Güvenlik Uzmanı Amine YÜCEDAL’ın sunumu ve soru-cevap bölümüyle devam etti.

Programın son günü, TESK Koordinatörü Elif ALPER tarafından Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonunun kadın örgütlenmesi sunumu yapılmış, devamında proje faaliyetlerinden olan Mentoring faaliyetinin detayları tartışılmış ayrıca 3. ADK toplantısının olası gündemi belirlenerek genel değerlendirmelerden sonra toplantı tamamlanmıştır.

11
11
11

Bu web sitesi Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti’nin mali desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir.
İçerik tamamıyla T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu’nun sorumluluğu altındadır ve
Avrupa Birliği veya Türkiye Cumhuriyeti’nin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.

Copyright © 2022. Tüm Hakları Saklıdır.