WOMEN-UP PROJESİ İSTANBUL’DA

Kayıtlı Kadın İstihdamının Desteklenmesi Projesi farkındalık artırma faaliyetleri kapsamında yerel medya mensupları ile 21.03.2022 tarihinde İstanbul’da basın toplantısı gerçekleştirildi. Basın toplantısı İstanbul Sosyal Güvenlik İl Müdürü Sn. Tuncay CEVHEROĞLU’nun konuşmaları ile başladı. SGK Sigorta Primleri Genel Müdürü Sn. Savaş ALIÇ’ın konuşmaları ile devam eden etkinlik medya mensuplarının soru ve görüşleri ile sonlandı.

Kayıtlı Kadın İstihdamının Desteklenmesi Projesi’nin uygulandığı 7 ilden biri olan İstanbul’da gerçekleştirilen toplantıya, SGK Sigorta Primleri Genel Müdürü Sn. Savaş ALIÇ, SGK Sigorta Primleri Genel Müdür Yardımcısı Sn. Turgay KÖSE, SGK Kayıt Dışı İstihdamla Mücadele Daire Başkanı Sn. Bahattin TOPUKSAK, İstanbul Sosyal Güvenlik İl Müdürü Sn. Tuncay CEVHEROĞLU ile diğer ilgililer katıldı.  Projeye ilişkin detaylı bilgilere ise Women-Up Proje Takım Lideri Dilşad TAŞKIN KUVELOĞLU’nun yaptığı sunumda yer verildi.

Öğleden sonra tanıtım faaliyetleri kapsamında projenin temel hedef kitlesi olan kadın girişimcilere doğrudan duyurulması amacıyla TESK ve TOBB temsilciliklerine bilgilendirme ziyaretleri gerçekleştirildi. Bu kapsamda İstanbul Ticaret Odası Başkanı Sn. Şekip AVDAĞİÇ makamında ziyaret edildi ve proje hakkında bilgilendirme yapıldı. Devamında ise İstanbul Esnaf ve Sanatkârlar Odası Birliği Başkanı Sn. Faik YILMAZ makamında ziyaret edildi ve ziyaret sırasında çeşitli oda temsilcilerine proje hakkında bilgilendirme yapıldı.

11
11
11

Bu web sitesi Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti’nin mali desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir.
İçerik tamamıyla T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu’nun sorumluluğu altındadır ve
Avrupa Birliği veya Türkiye Cumhuriyeti’nin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.

Copyright © 2022. Tüm Hakları Saklıdır.