WOMEN-UP PROJESİ KAHRAMANMARAŞ ve SAMSUN TANITIM VE BİLGİLENDİRME ZİYARETLERi

Kayıtlı Kadın İstihdamının Desteklenmesi (Women-Up) Projesi tanıtım faaliyetleri kapsamında, Temmuz ayında, projenin hedef kitlesi olan kadın girişimcilere doğrudan duyurulması amacıyla Kahramanmaraş ve Samsun’da çeşitli ziyaretler gerçekleştirildi.

 

Bilgilendirme ve tanıtım faaliyetleri kapsamında proje koordinatörü ve proje çalışanları tarafından Kahramanmaraş Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Sn. Ahmet KUYBU makamında ziyaret edildi ve proje hakkında bilgilendirmeler yapıldı. Faaliyetin devamında Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odasına bilgilendirme ziyareti gerçekleştirildi; bu kapsamda Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sn.  Şahin BALCIOĞLU makamında ziyaret edildi.

 

Samsun Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Sn. Hacı Eyüp GÜLER makamında ziyaret edildi ve proje hakkında bilgilendirmeler yapıldı. Faaliyetin devamında Samsun Ticaret ve Sanayi Odasına bilgilendirme ziyareti gerçekleştirildi; bu kapsamda Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sn.  Salih Zeki MURZİOĞLU makamında ziyaret edildi.

11
11
11

Bu web sitesi Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti’nin mali desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir.
İçerik tamamıyla T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu’nun sorumluluğu altındadır ve
Avrupa Birliği veya Türkiye Cumhuriyeti’nin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.

Copyright © 2022. Tüm Hakları Saklıdır.